fbpx

Cítite to v kostiach?

Keď nás intuícia neklame, zvyčajne hovoríme, že čosi „cítime v kostiach“. Aby sme však v kostiach cítili iba intuíciu a žiadnu bolesť, potrebujeme telu dodať tie správne živiny.

Vedeli ste, že už po 25. roku života produkuje telo čoraz menej vlastného kolagénu? To, že sa v tele nachádza menej kolagénu vieme spozorovať vďaka tvorbe prvých vrások, krehkým nechtom či práve bolestiam kĺbov. Aktívny život sa v 25-tich rokoch ani náhodou nekončí, no ak sa chceme cítiť plní sily a pohybovať sa bez bolestí, je čas svojmu telu mierne dopomôcť a chýbajúci kolagén doplniť. Ako na to?…

Z kancelárie rovno do fitka...čo na to vaše kĺby?

Poznáme to viacerí. 8-hodinové sedenie v kancelárii v krkolomných pozíciách, fast-foodová strava a večerný program v podobe sledovania obľúbeného seriálu s pochúťkou v ruke, sa dokáže dlhodobo negatívne podpísať na našom zdraví.
Bolesti chrbta, nadváha či vysoký krvný tlak sú len niekoľkými následkami, s ktorými sa naše telo musí vysporiadať. Aj preto sa dnes čoraz viac ľudí usiluje zmeniť…

Používam cookies aby som sa čo najlepšie prispôsobil Vašim potrebám. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky zároveň tým súhlasíte s používaním cookies.
Súhlasím