fbpx

Môj príbeh..

Môj príbeh, ktorý vyústil do založenia tejto spoločnosti, sa začal písať pred niekoľkými rokmi.

V tej dobe som bol “aktívny nešportovec” a vyznávač nezdravého životného štýlu. Postupne som sa tak prepracoval na takmer 150 kg živej váhy. Pár dní po tom, ako môj mladší brat zabehol svoj prvý maratón, vo mne zarezonovala poznámka môjho kolegu, ktorému som v práci spomínal bratov úspech: „Veď vy ste vlastne obaja pretekári, on bežec a tebe preteká brucho.“ To bol moment, kedy som si povedal: dosť. Začal som si kontrolovať svoju stravu, no hlavná zmena nastala, keď som pričuchol ku krásnemu športu – hokeju. Asi za 2 roky som sa dostal na dnešnú váhu 105 kg, ktorá je primeraná mojej výške. 

Vy, ktorí sa aktívne venujete športovaniu, či už profesionálne alebo na amatérskej úrovni, určite dobre viete, ako veľmi dáva pohyb vášmu telu zabrať. Postupom času si moje telo začalo pýtať viac odpočinku, väčší priestor na regeneráciu a dokonca prišlo aj zopár zranení. My, ktorí sa snažíme športovať po bežnej pracovnej dobe, často naše športové aktivity ukončíme až tesne pred polnocou.

A tak som sa dostal až sem. Hľadal som na trhu prírodných výživových doplnkov produkty, ktoré dodajú telu presne to, čo mu chýba. Produkty, ktoré podporujú regeneráciu, pomáhajú s udržiavaním zdravých kĺbov a navyše podporujú kvalitný zdravý spánok. Ideálne všetko v jednom. Práve taký produkt mi na trhu chýbal. Preto som sa spolu s odborníkmi pustil do vývoja BestQ Move, ktorý tu nie je len pre drsných športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života a užívať si každý pohyb naplno a bez bolestí.

 

“ Teraz už ale viem, kde ho mám hľadať „
komplexný doplnok na kĺby

Zdravá výživa pre vaše kosti, kĺby a svaly

Výživový doplnok BestQ Move - 60 kapsúl

49€

  • stará sa o to, aby boli vaše kosti, kĺby a svaly v top kondícii
  • pomáha regenerovať chrupavku a bojuje proti príznakom reumatických ochorení
  • zlepšuje pružnosť šliach a väzov, aby ste predišli zraneniam
  • pôsobí protizápalovo a znižuje bolesť pri pohybe
  • prispieva k tomu, aby ste spali ako v bavlnke

OVOMET®prírodný kolagén získaný z membrán vaječných škrupín, ktorý má vysoký účinok na liečbu kĺbových porúch. Je prírodným zdrojom glykozaminoglykánov (napr. chondroitín sulfát, kyselina hyalurónová, elastín…), ktorý je kľúčovou zložkou pre zdravie pohybového aparátu.

Move!PLXje extrakt z citrónovej verbeny. Pomáha urýchľovať hojivé procesy v tele a tým v konečnom dôsledku znižuje riziko zranení šliach a väzov. Má antioxidačné a protizápalové účinky, prispieva k regenerácii, pomáha zlepšovať pohyblivosť, kvalitu spánku a znižuje poškodenia svalov a kĺbov.

BOSWELLIN ® SUPERextrakt zo stromu kadidlovník pílovitý. Má vysoký obsah kyseliny bosveliovej, ktorá je známa svojimi protizápalovými účinkami a napomáha pri príznakoch artritídy.

Kyselina askorbová (Vitamín C, 125mg)výživový doplnok obsahuje 125% RHP* (referenčná hodnota príjmu) vitamínu C v dennej dávke. Vitamín C pomáha k obnoveniu buniek, k prirodzenej tvorbe kolagénu, zlepšuje hojenie rán, podporuje imunitný systém, chráni bunky pred oxidačným stresom a je skvelým antioxidantom.

Odporúčané dávkovanie je 2 kapsuly denne.

Obsah jedného balenia je 60 kapsúl

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5-25°C. Chráňte pred vlhkom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy po konzultácii s lekárom. Ukladať mimo dosahu detí! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Zhlukovanie obsahu nie je závada.

Obsahuje vajcia